KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13955237
nr 1395 5237
Akvarell
Arvid Jonsson, Riddarkyrkan. Signerad. Motivet: 35x26, yttermått inklusive ram: 50x40, akvarell
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 3 maj 2021
kl 20:46:29
150 kr